Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu dzisiejszym tj 6.11.2018r odbyła się w naszym przedszkolu miła uroczystość , a mianowicie ,,Pasowanie na Przedszkolaka” czyli włączenie  do społeczności przedszkolnej wszystkich nowo przyjętych dzieci w roku szkolnym 2018/19.Wśród  tych dzieci  były  wszystkie ,,Krasnoludki” z gr I oraz 2 dzieci  gr II ,,Biedronki” 5 dzieci z gr III ,,Roztańczone żabki”,  1 gr IV ,,Rozśpiewane słoneczka” oraz 1z grIV ,,Smerfy”.  Pasowanie na przedszkolaka  nastąpiło po części  artystycznej podczas której wszystkie grupy zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Na koniec spotkania pani dyrektor  uroczyście ,,Zaczarowanym ołówkiem” dokonała pasowania na przedszkolaka. Dzieci złożyły także przyrzeczenie ,że będą grzeczne i uśmiechnięte. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy pasowany przedszkolak otrzymał  dyplom.