Pożegnanie Przedszkola w grupie V: ,,Smerfy"

Dnia 05.06.2018 w grupie  „Smerfy” odbyła się uroczystość , podczas której dzieci zaprezentowały program artystyczny na pożegnanie przedszkola. Dla połowy dzieci jest to już ostatni występ przed podjęciem edukacji szkolnej po wakacjach. Dla reszty grupy jest to tylko rozstanie na czas wakacji.

Dzieci przedstawiły program wierszy, tańców i piosenek o tematyce szkolno –wakacyjnej, który spotkał się z dużym uznaniem rodziców. Po występach dzieciaki otrzymały pamiątkowe dyplomy wraz z upominkami i wysłuchały życzeń- sukcesów i samych 6-tek na drodze szkolnych obowiązków. Podziękowania za kilkuletnią współpracę  i zaangażowanie w życie grupy i przedszkola skierowały także nauczycielki  do rodziców.  Wiele miłych i życzliwych słów padło z ust rodziców w kierunku nauczycielek pracujących w tej grupie. Wielka szkoda ze nie spotkamy się w tym gronie już po wakacjach.

Kochane przedszkolaki!  Pamiętajcie o nas i miło nas wspominajcie!!!!