Wizyta w Teatrze Groteska z okazji Dnia Dziecka

Dnia 04.06.2018 dzieci z wszystkich grup wybrały się do Teatru Groteska, by oglądnąć przedstawienie pt „Bajka o Szewczyku”. Forma tego przedstawienia była szczególna, gdyż był to tzw.  „teatr stolikowy”, w którym występował 1 aktor manipulujący  małymi lalkami. Treść przedstawienia była bliska dzieciom, gdyż dotyczyła jednej z ulubionych legend krakowskich. Podczas trwania spektaklu pojawiło się wiele wątków humorystycznych, które wprawiły nasze dzieciaki w doskonały nastrój. Po przedstawieniu miało miejsce interaktywne spotkanie z aktorami. Na przykładzie scen z oglądanej dziś bajki zaprezentowali oni dzieciom inne formy teatralne m.in. teatr cieni czy czarny teatr. Dzieci odpowiadały na pytania, włączały się aktywnie w to co proponowali aktorzy.

Wszystkim naszym przedszkolakom składamy serdeczne życzeniaz okazji Dnia Dziecka!!!!!!